Pomiędzy różnego typu producentami toczy się zawzięty spór, kto z nich ma prawo do wypiekania tortów. Dawniej były to jedynie cukiernie, jednak obecnie większość dużych supermarketów, a nawet mniejszych sklepów osiedlowych, czy piekarni, oferuje przy okazji wypiek tego słodkiego deseru.
Wielu klientów zadaje sobie to pytanie, wybierając tort na przyjęcie w profesjonalnej cukierni. Dla niektórych zasugerowana cena bywa na tyle wysoka lub niezrozumiała, że rezygnują z zakupu w renomowanej cukierni. Nie jest to powód ani do zdziwienia, ani nowe zjawisko.
Najlepsze cukiernie prześcigają się w swoich ofertach, aby tylko pozyskać jak najwięcej klientów. Są jednak takie cukiernie, które niezmiennie od kilku lat świętują sukcesy w swojej działalności, a inne natomiast nie mogą się pochwalić większymi osiągnięciami na tym polu.
Gdy tort jest już zamówiony, a data jego odbioru potwierdzona, wielu klientów nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że tort z cukierni trzeba będzie jeszcze bezpiecznie przetransportować w docelowe miejsce imprezy. Często dopiero przy odbiorze zamówienia następuje chwila zastanowienia i wtedy pole manewru jest zdecydowanie mniejsze, niż jeżeli pomyślelibyśmy o tym wcześniej.
Tort weselny pełni podczas tego wyjątkowego przyjęcia bardzo ważne funkcje. Służy nie tylko, jako przerywnik udanej zabawy i obwieszcza chwilę odpoczynku od szalonego tańca, ale także symbolizuje przyszłe bogate i szczęśliwe życie Młodej Pary. Dlatego oprócz spróbowania go przez wszystkich gości przyjętego, jako wręcz obowiązek każdego z zaproszonych, warto, aby pojawił się na weselnej sali, jako wyróżniony element.
Showing 1 to 5 of 30 (1 Pages)