Zapraszamy do Cukierni Camargo w Warszawie.

Sekret wypieków warszawskiej Cukierni Camargo tkwi w wypracowanej przez lata doświadczeń recepturze, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Słodki zapach ciasta przenosi nas w czasy dzieciństwa. Pyszne pączki i ciastka kochają zarówno dzieci jak i dorośli.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Posiadamy cztery lokalizacje w Warszawie, a najstarsza Cukiernia Braci Stykowskich znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Świętojańskiej.

Niejeden spacer Warszawiaków i turystów zwiedzających stolicę, kończy się właśnie u nas.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Najlepsze w Warszawie torty, ciasta, pączki – Cukiernia Camargo

Cukiernia Warszawska istnieje od 1975 roku oferując klientom szeroki wybór tortów okolicznościowych, ciast, ciastek oraz przepysznych lodów. Przygotowane przez nas produkty cukiernicze zachwycają smakiem i różnorodnością dodatków. Nasi cukiernicy kreują niepowtarzalne zestawienia smaków i aromatów, wkładając w każdy produkt swe serce i artystyczną duszę. Cukiernie Warszawską znajdują się w czterech lokalizacjach w Warszawy, a pierwsza Cukiernia Warszawska -Braci Stykowskich mieści się na Starym Mieście przy ulicy Świętojańskiej 21. Cukiernia Warszawska jest firmą rodzinną, dlatego tak bardzo nam zależy, aby oferować klientom wyjątkową jakość wypiekanych produktów.

Obecnie biznesem zarządza Tomasz, syn Aleksandra Stykowskiego, który wprowadził firmę w nowe czasy zachowując przy tym to co w tradycyjnej cukierni najważniejsze – wyjątkowy smak i zaangażowanie jakie znajdujemy w każdym produkcie. Należy także podkreślić rolę trzech synów Tomasza: Dariusza, Michała i Pawła, którzy wkładają w rozwój firmy swoją pasję i wcielają w życie nowatorskie pomysły. Na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy sklep internetowy, za pośrednictwem, którego można dokonać szybkiej i sprawnej transakcji. Zapewniamy także bezpłatną dostawę na terenie całej Warszawy i okolic. Uruchomiliśmy także usługę zwaną „Pogotowiem Tortowym”, która zapewnia błyskawiczną dostawę tortu okolicznościowego we wskazane przez klienta miejsce.

Wyjątkowość naszych wypieków zawdzięczamy udoskonalanym przez lata recepturom poszczególnych produktów, które są przekazywane w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Aromatyczne pulchne serniki, pachnące cynamonem szarlotki, kremowe eklerki i niepowtarzalne bajaderki to znak rozpoznawczy Cukierni Warszawskiej. Słodkie przysmaki od zawsze gościły na naszych stołach nie tylko podczas świąt, ale także na co dzień. Wystawne torty z kolei podkreślają rangę każdego wydarzenia i zwykle są momentem kulminacyjnym każdej imprezy. Warto nadmienić, że specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych tortów okolicznościowych na każdą okazję. Wykonujemy torty urodzinowe, torty weselne i bankietowe. Na specjalne życzenie naszych klientów robimy torty spersonalizowane – oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Może to być chociażby tort foto przedstawiający zdjęcie jubilata, bądź tort artystyczny prezentujący przedmiot lub konstrukcję, która jest związana z hobby osoby obdarowywanej. Przyjmujemy zamówienia na torty firmowe z logo firmy lub znakiem rozpoznawczym prowadzonej działalności. Zapewniamy najwyższą jakość usług, a każde zlecenie jest traktowane indywidualnie.