Zapraszamy do Cukierni Camargo w Warszawie.

Sekret wypieków warszawskiej Cukierni Camargo tkwi w wypracowanej przez lata doświadczeń recepturze, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Słodki zapach ciasta przenosi nas w czasy dzieciństwa. Pyszne pączki i ciastka kochają zarówno dzieci jak i dorośli.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Posiadamy cztery lokalizacje w Warszawie, a najstarsza Cukiernia Braci Stykowskich znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Świętojańskiej.

Niejeden spacer Warszawiaków i turystów zwiedzających stolicę, kończy się właśnie u nas.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Warszawska cukiernia z tradycją

Cukiernia Warszawska istnieje w Warszawie od 1975 roku. Współtworzą ją najlepsi cukiernicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy jak nikt dbają o podniebienia swoich klientów. Oferujemy pyszne ciasta, ciastka, domowe pączki oraz wykwintne, wielosmakowe lody. Jednak naszą największą pasją stało się wypiekanie i dekorowanie wyjątkowych tortów okolicznościowych, które swoim smakiem oraz wyglądem uświetnią każdą uroczystość - od urodzin czy imienin po wesela i komunie.

Domowe ciasta w Cukierni Warszawskiej

Cukiernia Warszawska to skarbnica domowych ciast i pysznych tortów wypiekanych według tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Ich zapach, smak i faktura niezmiennie zachwycają klientów, przenosząc w beztroski okres dzieciństwa. Spróbuj naszych tradycyjnych wypieków w zaciszu rodzinnej cukierni przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty.

Cukiernie Warszawskie zapraszają!

Zapraszamy do jednej z kilku lokalizacji Cukierni Warszawskich. Najstarsza cukiernia Stykowskich znajduje się na Starym Mieście, ale znajdziesz nas również na Woli, na Tarchominie, Żoliborzu i Bielanach. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i niepowtarzalny smak naszych wypieków!