Zapraszamy do Cukierni Camargo w Warszawie.

Sekret wypieków warszawskiej Cukierni Camargo tkwi w wypracowanej przez lata doświadczeń recepturze, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Słodki zapach ciasta przenosi nas w czasy dzieciństwa. Pyszne pączki i ciastka kochają zarówno dzieci jak i dorośli.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Posiadamy cztery lokalizacje w Warszawie, a najstarsza Cukiernia Braci Stykowskich znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Świętojańskiej.

Niejeden spacer Warszawiaków i turystów zwiedzających stolicę, kończy się właśnie u nas.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Pogotowie tortowe Cukierni Warszawskiej - 533 300 596Cukiernia Warszawska wychodzi na przeciw swoim klientom, wprowadzając możliwość zamówienia tortu okolicznościowego na ostatnią chwilę! Zapomniałeś o urodzinach kogoś bliskiego lub o ważnej uroczystości rodzinnej? Skontaktuj się z nami poprzez nasz "telefon alarmowy", a uratujemy Cię z opresji. Przygotujemy pyszny, unikatowy tort na szybko - w dodatku z dostawą na terenie całej Warszawy. Nie czekaj!

Torty okolicznościowe na zamówienie

Cukiernia Warszawska wykona dla swojego klienta wymarzony tort okolicznościowy, który zachwyci oryginalnym wyglądem oraz wyjątkowym smakiem puszystego biszkoptu i delikatnego kremu. Wszystkie wypieki wychodzą spod ręki mistrzów cukiernictwa i tworzone są w oparciu o stare, rodzinne receptury. Zamów tort z okazji urodzin lub na ważną uroczystość, aby nieco osłodzić i na długo zapamiętać ważne chwile.