Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu
Regulamin sklepu
  1. Strony transakcji
   1. Nabywca w Sklepie może być osoba prawna lub fizyczna, która ukończyła 18 lat.
   2. Właścicielem Sklepu jest Cukiernia Tomasz, Dariusz Stykowscy sc. z siedzibą w Warszawie ul.Świętojańska 21, 00-266.
  1. Asortyment sklepu
   1. Lista towarów umieszczona na stronie www.camargo.com.pl ma jedynie charakter informacyjny, Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.543 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są wyrażone w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
   2. Wszystkie oferowane przez Sklep towary są należycie zapakowane, posiadają wymagane atesty i są legalnie wprowadzone do obrotu w Polsce.
   3. Towary dostępne w Sklepie dostarczane są na terenie województwa Mazowieckiego. Oczywiście istnieje możliwość dostarczenia towaru poza granice województwa ,po wcześniejszym ustaleniu szczegółów dostawy z naszym konsultantem.
   4. Niektóre z oferowanych przez Sklep towarów mogą być czasowo niedostępne. W takim przypadku klient zostanie o tym poinformowany przez sprzedawcę lub przy pomocy informacji umieszczonej na stronie Sklepu.
  1. Formy płatności

   Należność za zamówione towary można regulować korzystając z następujących form płatności:
   1. Karta płatnicza - bezpieczna autoryzacja i obsługa finansowa płatności jest realizowana przez system platnosci.pl . Obsługa Sklepu nie ma dostępu do żadnych danych kart płatniczych klientów, a w szczególności do ich numerów.
   2. Przelewem na rachunek bankowy Sklepu - numer rachunku przesyłany jest pocztą elektroniczną po przyjęciu zamówienia do realizacji. Na życzenie wysyłamy fakturę pro-forma. Zamówienie jest realizowane dopiero po wpłynięciu należności na konto.
  1. Składanie zamówienia
   1. Zawartość Sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
   2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie Sklepu. Warunkiem koniecznym przyjęcia zamówienia jest podanie przez kupującego wszelkich wymaganych w formularzu informacji. Dla ułatwienia dokonywania zakupów, klient może dokonać swojej rejestracji w Sklepie. Dzięki niej przy następnej wizycie nie będzie potrzebne ponowne podawanie. Wystarczy się zalogować.
   3. Po wysłaniu zamówienia na podany w formularzu adres poczty elektronicznej klientowi zostanie wysłana odpowiedź ze specyfikacją zamówienia.
   4. Zamówienia złożone w następujących terminach: poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 - 18:00 oraz sobota w godzinach 8:00 - 16:00 będą potwierdzane drogą elektroniczną przez pracownika Sklepu i realizowane w terminie zgodnym z życzeniem klienta jednak nie wcześniej niż następnego dnia roboczego.
   5. Zamówienia złożone w innych godzinach lub w niedzielę i święta będą potwierdzane w najbliższym dniu roboczym i realizowane zgodnie z zasadami opisanymi w Ust.4.5.
   6. W przypadku jakichkolwiek niejasność związanych z zamówieniem, pracownik Sklepu będzie kontaktować się z klientem telefonicznie. Jeżeli pracownikom Sklepu nie uda się skontaktować z klientem w przeciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.
   7. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z:
    1. oświadczeniem o znajomości regulaminu sklepu i jego przestrzeganiu,
    2. wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży,
    3. wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych klienta na potrzeby Sklepu, zgodnie z art.23 ust.1 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r(Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r),
   8. Jeżeli zamówienie zostało potwierdzone, zamawiający nie może takiego zamówienia wycofać.
  1. Dostawy, transport i przyjęcie zamówionego towaru
    1. Zamówione produkty dostarczamy transportem własnym .
    2. Dostawa na terenie Warszawy jest gratis w godzinach od 9-13 od poniedziałku do piątku według trasy zaplanowanej przez kierowcę dla:

   - dzielnicy Warszawa - Śródmieście,Wola, Żoliborz, Bielany, Bemowo,Ursus, Włochy,Białołęka, Targówek, przy zamówieniu powyżej 150 zł.

   - pozostałych dzielnic Warszawy przy zamówieniu powyżej 200zł.

   1. Dostawę poza teren Warszawy prosimy uzgadniać telefonicznie.
   2. Za zamówiony towar klient otrzyma paragon fiskalny lub fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy podać numer NIP.
   3. Odbierając zamówiony towar nabywca powinien sprawdzić, czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, a także czy jest zgodna z zamówieniem. Sprawdzenie to musi się odbyć w obecności dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braku jakiegoś towaru kupujący powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 791 051 087, email: zamowienia@cukierniawarszawska.pl).
  1. Gwarancja, reklamacja i zwroty
   1. W terminie 10 dni od dnia dostarczenia zamówienia innego niż produkty żywnościowe Zamawiającemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru (art. 7 Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ). Aby zwrócić towar, należy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Sklepu pod numerem telefonu 022 831-71-01. Pracownik udzieli informacji o dalszym postępowaniu reklamacyjnym.
   2. Zgodnie z art. 16 Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny , w przypadku sprzedaży artykułów spożywczych nie przysługuje kupującemu prawo do odstąpienia od umowy.
   3. W razie reklamacji kupujący ma obowiązek dostarczyć reklamowany produkt wraz z paragonem fiskalnym osobiście lub kurierem na własny koszt do siedziby Cukiernia Tomasz, Dariusz Stykowscy Sc. ul.Świętojańska 21, 00-266 Warszawa
 1. Postanowienia końcowe
  1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133 z dania 29.10.1997 r), dane osobowe klientów przechowywane są w bazie Sklepu wyłącznie w celach realizacji zamówień oraz ewentualnych reklamacji. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Klient ma pełne prawo do wglądu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych zgromadzonych w Sklepie. Wszelkie sprawy dotyczące polityki prywatności w naszym Sklepie prosimy kierować bezpośrednio do siedziby firmy na adres cukiernia@camargo.com.pl lub telefonicznie 022 831-71-01.
  2. Treści przedstawiane na stronie www.camargo.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego art. 543.
  3. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zostały użyte wyłącznie w celu prezentacji produktów i są własnością producentów.
  4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U.Nr. 2000.22.271)Złóż zamówienie na tort urodzinowy w Warszawie przez Internet – Cukiernia Warszawska

Cukiernia Warszawska prowadzi sprzedaż tortów okolicznościowych i innych wypieków za pośrednictwem Internetu. Możesz wybrać opcję odbioru osobistego, bądź też skorzystać z dostawy na ternie Warszawy i okolic.