Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

O Sklepie

Warszawska cukiernia Camargo to rodzinna firma, której początki sięgają 1975 roku. Od tego momentu rozwijamy naszą pasję do cukiernictwa w gronie rodziny oraz bliskich współpracowników. Pieczemy m.in. torty ślubne, urodzinowe, firmowe, komunijne i inne. Opracowane samodzielnie receptury i przepisy na ciasta, torty oraz pozostałe wypieki przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie.

Swój pierwszy punkt stacjonarny otworzyliśmy na Starym Mieście. Cukiernia Braci Stykowskich na ulicy Świętojańskiej 21 istnieje do dziś. To miejsce idealne na spędzenie kilku chwil w towarzystwie aromatycznej kawy i słodkich wypieków w trakcie zwiedzania stolicy. Obecnie prowadzimy także lokal na ul. Mickiewicza 21, znajdującej się na warszawskim Żoliborzu. Produkcja wszystkich naszych wypieków odbywa się natomiast na ul. Przyce 18 na Woli. Poza codzienną pracą w obu stacjonarnych cukierniach zajmujemy się również sprzedażą internetową naszych wypieków. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Obsługujemy przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe i inne specjalne okazje.

Zapraszamy do składania zamówień online oraz osobistej wizyty w jednej z naszych warszawskich cukierni. Gwarantujemy, że każdy klient będzie w pełni zadowolony z oferowanych przez nas wypieków. Spróbuj i przekonaj się sam!