Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Ciasta, ciastka oraz pozostałe wypieki

Naszym klientom oferujemy ciasta, ciastka oraz pozostałe wypieki tworzone według opracowanej samodzielnie domowej receptury. Wśród dostępnych obecnie produktów znajdują się m.in. pączki, jagodzianki oraz pierniki. Pieczemy także tradycyjne makowce, wykonujemy i dekorujemy bezowe bałwanki. Zamówione produkty można odebrać samodzielnie lub skorzystać z dostawy pod wskazany adres na terenie Warszawy.

Makowce, pierniki, bałwanki z bezy – wypieki idealne na Święta Bożego Narodzenia

Choć oferowane przez nas domowe ciasta i ciasteczka można jeść bez ograniczeń przez cały rok, to najlepiej smakują w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Roznoszący się po całym domu zapach piernika, tradycyjny wygląd dekorowanego bakaliami zawijanego makowca czy nieporównywalny z niczym smak bezowych bałwanków – wszystko to jednoznacznie kojarzy się z okresem przypadającym na drugą połowę grudnia. To magiczny czas, w którym cała rodzina może usiąść przy jednym stole i wspólnie cieszyć się swoim towarzystwem. Umil sobie te chwile i rozkoszuj się smakiem naszych wypieków.

Przygotowywane według tradycyjnej receptury ciasta i ciastka to jedynie niewielki fragment oferty naszej cukierni. Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że pieczemy także m.in. torty okolicznościowe. Prowadzimy dwa lokale stacjonarne w Warszawie. Pierwszy z nich znajduje się na Starym Mieście, natomiast drugi na Żoliborzu. Zapraszamy do osobistej wizyty lub składania zamówień online.

Faworki
Faworki 40,00 zł