Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Torty firmowe

Torty firmowe to wypieki tworzone na wyjątkowe wydarzenia w historii konkretnego przedsiębiorstwa. Zbliża się rocznica założenia Twojej firmy? A może wraz ze współpracownikami odnieśliście ostatnio duży sukces lub pozyskaliście ważnego klienta? Każda, nawet najmniejsza okazja, to dobry powód do świętowania. Umil sobie te chwile tortem przygotowanym przez naszą cukiernię.

Torty dla firm – wzmocnij wizerunek swojej marki

Przygotowywane przez nas w Warszawie torty dla firm to doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku przedsiębiorstwa. Wyjątkowy deser sprawia, że firma jest postrzegana jako nowoczesna i dbająca o szczegóły. Tort firmowy może być też traktowany jako forma promocji marki. Opublikowanie zdjęcia wypieku na stronie internetowej, blogu czy profilach społecznościowych firmy to szansa na zwiększenie zasięgów i dotarcie do nowych klientów.

Zamówienie specjalnego tortu to również okazja do zbudowania pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi oraz pracownikami. Wspólne celebrowanie sukcesów, rocznic czy otwarcia nowego oddziału przy kawałku pysznego tortu przyczynia się do poprawy atmosfery w zespole. Wzmacnia przy tym więzi między współpracownikami. Każdy z nas uwielbia słodkie niespodzianki – tort firmowy może być jednym ze sposobów na zaskoczenie wspólników i sprawienie im przyjemności.

Torty dla firm z wybranym logo

Dużą zaletą tortów dla firm jest możliwość ich personalizacji. Możesz zamówić u nas jedną z dostępnych propozycji lub samodzielnie stworzyć tort z logo własnej firmy. Dzięki temu współpracownicy bądź partnerzy biznesowi mają okazję spróbować deseru, który idealnie oddaje ducha konkretnej marki. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi zamówienia. My zajmiemy się resztą. Możesz być pewien, że wykony przez nas tort będzie gwiazdą Twojej firmowej imprezy.

Szukasz wyjątkowych i przepysznych tortów firmowych w Warszawie? A może interesują Cię inne torty okolicznościowe? Nie zwlekaj i zgłoś się do nas! Nasze wypieki zachwycają doskonałym smakiem oraz niebanalnym wyglądem. Do ich wytworzenia wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki oraz tradycyjne receptury. Spróbuj i przekonaj się sam! Zapraszamy do składania zamówień.