Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Torty na chrzciny

Torty na chrzest święty to domowe wypieki idealne na jeden z najważniejszych dni w życiu Twojego dziecka. Mimo że twój syn lub córka nie będą pamiętać tej wyjątkowej uroczystości, to w przyszłości będziesz mógł pokazać im zdjęcia lub nagrania i wspólnie z nimi wrócić do tych chwil. Jeśli chcesz, aby myśl o chrzcie Twojego dziecka przywoływała tylko radosne wspomnienia, musisz się do niego odpowiednio przygotować. Jednym z elementów kompleksowych przygotowań jest wykonanie pysznego i bogato zdobionego tortu. Dzięki nam nie musisz się o to martwić.  Wystarczy, że złożysz zamówienia na wybraną kompozycję. My zajmiemy się resztą.

Eleganckie torty dla chłopców i dziewczynek na chrzciny

Oferowane przez na wypieki to wyjątkowe torty dla dzieci , które zachwycają nie tylko wyśmienitym smakiem, ale także eleganckim wyglądem. Wszystkie występują w kolorze białym, symbolizującym czystość i niewinność dziecka. Tradycyjne torty na chrzest dla chłopców dekorujemy z użyciem dodatków w kolorze jasnego błękitu, natomiast do wykończenia ciast dla dziewczynek używamy pastelowego różu. To uniwersalne barwy, pasujące do większości tortów.

Zapraszamy do zamawiania tortów na chrzest święty. Warszawa to miasto, w którym prowadzimy dwie lokalne cukiernie. Złożone zamówienie możesz odebrać w naszych lokalach na Starym Mieście oraz Żoliborzu. Jeśli nie możesz pojawić się u nas osobiście, dostarczymy Twój tort w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie stolicy.