Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Sugar/Gluten Free Cake

Torty dla diabetyków to specjalnie przygotowywane wypieki przeznaczone dla osób chorujących na cukrzycę. Diabetycy muszą podporządkowywać się określonym regułom, szczególnie tym dotyczącym przyjmowanych pokarmów. Dlatego też nasze torty pozbawione są cukru oraz innych niezdrowych dodatków. Mimo to zachowują swój pyszny smak oraz imponujący wygląd. To doskonała propozycja dla wszystkich cukrzyków, którzy chcą cieszyć się wyjątkowym deserem, a nie mogą pozwolić sobie na łamanie restrykcyjnej diety.

Torty bezglutenowe i dla alergików

Poza tortami dla diabetyków naszym klientom oferujemy również torty bezglutenowe oraz przeznaczone dla osób z alergiami. Torty dla alergików to wypieki tworzone na specjalne zamówienie klienta. Wyeliminowanie składników takich jak cukier, mąka pszenna czy produkty pochodzenia zwierzęcego (śmietana, mleko, jaja) pozwala dopasować tort do indywidualnej diety każdego z naszych klientów.

Szukasz idealnego tortu dla diabetyków w Warszawie? Interesuje Cię bezglutenowy tort jubileuszowy ? Skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby. Na pewno będziemy w stanie stworzyć ciasto odpowiadające na Twoje wymagania.