Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Torty artystyczne

Torty artystyczne to kolekcja wypieków dopracowanych w najmniejszym szczególe. W każdy z oferowanych tortów wkładamy nie tylko maksimum pracy, ale i całe cukiernicze serce. Dlatego też są tak wyjątkowe. Jeżeli chcesz sprawić sobie lub któremuś ze swoich bliskich niebanalny prezent na urodziny, imieniny czy inną specjalną okazję, zamów jeden z naszych tortów. Jesteśmy pewni, że wypiek ten zachwyci zarówno Ciebie, jak i wszystkich Twoich gości.

Jakie torty artystyczne mamy w ofercie?

Nasza oferta tortów artystycznych to szeroki wybór bogato zdobionych ciast o różnych smakach. Każdy z klientów może wybrać smak zarówno biszkoptu, jak i kremu. Najmłodszych z pewnością ucieszą torty w kształcie znanych i lubianych postaci z bajek. Nieco starsi mogą zamawiać u nas torty firmowe , np. w kształcie flagowego produktu firmy Apple. Oferujemy także torty z figurką oraz tworzone indywidualnie na zamówienie klienta. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie u nas tort dopasowany do swoich potrzeb.

Zapraszamy do składania zamówień na torty artystyczne. Warszawa to miasto, w którym prowadzimy dwa stacjonarne punkty sprzedaży. Nasze cukiernie znajdują się na Starym Mieście oraz Żoliborzu. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście, zamówiony tort wyślemy prosto do Twojego domu!