Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Torty ze zdjęciem

Torty ze zdjęciem to wyśmienita propozycja na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby. Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? A może już niedługo będziesz obchodził rocznicę ślubu? To idealna okazja na podkreślenie wagi tego wydarzenia doskonałej jakości wypiekiem. Zaskocz swoich bliskich i podaruj im jeden z wyjątkowych tortów urodzinowych ze zdjęciem.

Tradycyjne receptury i naturalne składniki

Wszystkie oferowane przez nas torty ze zdjęciem wykonujemy na podstawie tradycyjnych, domowych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki, pochodzące od lokalnych dostawców. Do wykańczania tortów używamy w pełni bezpiecznych barwników spożywczych. Wybrana grafika nanoszona jest na powierzchnie ciasta z pomocą sprawdzonych technik i najwyższej klasy materiałów.

Jeżeli chcesz sprawić bliskim radość i obdarować ich niebanalnym prezentem, zdecyduj się na nasze torty ze zdjęciem. Warszawa to miasto, w którym możesz odebrać swoje zamówienie. Zapraszamy do naszych dwóch lokalnych cukierni. Pierwsza z nich mieści się na Starym Mieście, natomiast druga na Żoliborzu. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście, dostarczymy Twój tort we wskazane miejsce na terenie stolicy.