Zamówienia telefoniczne torty 791 051 087
Koszty dostawy: Warszawa Dostawy 0zł*
Menu

Torty okolicznościowe

Tworzone przez nas w Warszawie torty okolicznościowe to wyjątkowe wypieki na specjalne okazje. Ktoś z Twoich bliskich ma urodziny lub imieniny? Zbliża się chrzest lub komunia Twojego dziecka? A może Twoja firma obchodzi swój jubileusz? Wykonujemy torty na każdą z tych uroczystości. Jeśli interesuje Cię niebanalnie zrobiony tort na rocznicę, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Jaki powinien być idealny tort jubileuszowy?

Idealny tort jubileuszowy musi doskonale odzwierciedlać charakter danej uroczystości. Torty na komunię i chrzest są eleganckie oraz dostojne, natomiast ciasta urodzinowe i imieninowe swobodne oraz spontaniczne. Przy ich dekoracji można pokusić się o większą fantazję i indywidualne dopasowanie do charakteru jubilata. Na dziecięcych przyjęciach urodzinowych świetnie sprawdzają się torty w kształcie ulubionych bohaterów bajek czy postaci z kreskówek. W przypadku uroczystości rodzinnych warto postawić na elegancki design i przemyślane akcenty dekoracyjne, które harmonijnie współgrają z całą oprawą wydarzenia.

Bez względu na okoliczności, dobry dobry tort jubileuszowy musi być przede wszystkim smaczny. Takie też są nasze wypieki. Tradycyjna receptura oraz wysokiej jakości naturalne składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców pozwalają nam tworzyć wyjątkowe ciasta na każdą okazję. Spróbuj i przekonaj się sam.

Dlaczego warto zdecydować się na zamówienie wyjątkowego tortu na jubileusz?

Jubileusz to szczególny moment w życiu każdej osoby. Świadczy o doświadczeniu, tradycji i ciągłości. Wymaga więc docenienia włożonego wysiłku oraz osiągniętych sukcesów. Decydując się na zamówienie wyjątkowego tortu, pokazujesz swoje uznanie dla ważności tego dnia, a także dbałość o najdrobniejsze detale i komfort uczestników uroczystości.

Wybór wyjątkowego tortu okolicznościowego umożliwia również wyrażenie indywidualnego charakteru i stylu. W naszej cukierni znajdziesz wiele opcji, które pozwalają na twórczą ekspresję – od klasycznych kształtów po nowoczesne aranżacje. Dzięki temu tort może stać się niebanalną atrakcją przyjęcia oraz symbolem nowych możliwości.

Zapraszamy do zamawiania naszych tortów okolicznościowych. Warszawa to miasto, w którym prowadzimy dwie lokalne cukiernie. Znajdziesz nas na Starym Mieście oraz Żoliborzu. Przyjmujemy również zamówienia online. Zapewniamy dostawę w dowolne miejsce na terenie stolicy.

.Tort "Candy Blue"
.Tort "Candy Blue" 349,00 zł
.Tort "Naked" nr.2
.Tort "Naked" nr.2 349,00 zł
Pociąg Pendolino
Pociąg Pendolino 299,00 zł
Tort ciuchcia
Tort ciuchcia 299,00 zł
Tort Firmowy  nr 10
Tort Firmowy nr 10 299,00 zł
Tort Firmowy  nr 11
Tort Firmowy nr 11 299,00 zł
Tort Firmowy  nr 12
Tort Firmowy nr 12 299,00 zł
Tort Firmowy Apple
Tort Firmowy Apple 299,00 zł
Tort Firmowy IPhone
Tort Firmowy IPhone 299,00 zł
Tort Firmowy OFF ON
Tort Firmowy OFF ON 299,00 zł
Tort Firmowy Saturn
Tort Firmowy Saturn 299,00 zł
Tort Firmowy Tesco
Tort Firmowy Tesco 299,00 zł
Tort Firmowy TVP
Tort Firmowy TVP 299,00 zł
Tort klasyczny nr.2
Tort klasyczny nr.2 249,00 zł
Tort klasyczny nr.6
Tort klasyczny nr.6 149,00 zł
Tort Urodzinowy Byk
Tort Urodzinowy Byk 349,00 zł
Tort Urodzinowy Lis
Tort Urodzinowy Lis 299,00 zł